Godziny udostępniania obiektów sportowych


Godziny udostępniania obiektów sportowych GOSiR 

Godziny udostępniania obiektów:
1. Boiska Orlik (ul.Strumykowa, Wrzesińska, Mała i Biskupińska) czynne będą od poniedziałku do piątku w godz. 10-22, a w soboty i niedziele w godz. 12-20. Obiekty od poniedziałku do piątku w godz. 10-16 oraz od godz. 20-22, a także w soboty i niedziele w godz. 12-20 będą ogólnodostępne, a w godz. 16-20 od poniedziałku do piątku będą do dyspozycji klubów sportowych za wcześniejszą rezerwacją

2. Boisko na ul.Czeremchowej czynne będzie od poniedziałku do niedzieli w godz. 16-20.

3. Stadion piłkarski i boisko do piłki nożnej i rugby (ul.Strumykowa), stadion hokejowy (ul.Sportowa), stadion żużlowy (ul.Wrzesińska) oraz tor speedrowerowy (ul.Parkowa) udostępnione zostaną klubom sportowym na podstawie porozumienia na administrowanie z zachowaniem reżimu sanitarnego. Godziny zajęć i dostępność obiektów określą kluby.

4. Korty tenisowe (ul.Bł.Jolenty) czynne będą od poniedziałku do piątku w godz. 12-20 bez limitu osób (klucze do odbioru w kasie basenu ul..Bł.Jolenty 5)

5.Skatepark i pumptrack (ul.Wrzesińska) będą dostępne w czasie i godzinach udostępniania Orlika przy ul.Wrzesińskiej.

6. Hala widowiskowo-sportowa przy ul.Sportowej 3 będzie czynna od poniedziałku do piątku w godz. 08-22 i w soboty w godz. 12-18.

7. Hala widowiskowo-sportowa przy ul.Sportowej 5 będzie czynna od poniedziałku do piątku w godz. 08-22.

8. Sala sportowa przy ul.Bł.Jolenty 5 będzie czynna od poniedziałku do piątku w godz. 12-20.

9. Sale rekreacji i rehabilitacji przy ul.Bł.Jolenty 5 udostępnione zostaną najemcom z zachowaniem rygorów liczby osób, dystansu społecznego i reżimu sanitarnego. Godziny zajęć i dostępność sal określą najemcy w uzgodnieniu z GOSiR.